Yasemin Allen’in yeni aşkı FBI ajanı

Yasemin Allen, geçtiğimiz günlerde bir AVM’de objektiflere takılmıştı. Mağazaları dolaşan oyuncu, basın mensuplarıyla sohbet etmişti.

Yasemin Allen, son dönemde ünlüler dünyasından birçok erkeğin estetik yaptırması hakkında konuşmuştu.

Allen, “Aslında bana yorum yapmak düşmez. Birkaç jenerasyon öncesine göre genç kalmak için elimizde fırsatlar var. Bunun doğru elden olması gerekir ve doğru yaşta yaptırmak önemlidir bence.” ifadelerini kullanmıştı.

HER OYUNCU KAPRİSLİ”

Sık sık yurt dışı ziyaretleri yapan 34 yaşındaki güzel, “Sizce yurt dışındaki oyuncular kaprisli mi? Yoksa buradakiler mi daha kaprisli?” sorusuna, “Bence her oyuncu kaprisli. Projeye göre değişiyor. Herkesin anlık kaprisi olabilir. Çalıştığınız bir projede çok mutlu olabilirsiniz, mutsuz da olabilirsiniz” cevabını verdi.

ÖPÜŞME SAHNESİNDE ‘SAKIZ’ ÖNERİSİ

Öpüşme sahnelerinde partnerinin olası ağız kokusu hakkında Yasemin Allen, “Arkadaşlar eğer böyle bir durum olacaksa en azından sakızla gelinmesi gerekiyor” diyerek gülmüştü.

“BEN ESKİ KAFALIYIM”

Yasemin Allen en son meslektaşı Tolga Güleç ile 5 ay birlikte olmuştu. Eylül 2022’de ilişkisine nokta koymuş, “Ben gerçek aşka inanarak büyüdüm, çocukluğum öyle geçti ama bu zamandaki ilişkiler öyle değil ne yazık ki. Biraz eski kafalıyım bu anlamda” demişti.

Oyuncu kalbini eski bir FBI çalışanı olan Erdal Kaya’ya kaptırdı. İkili atış talimi yaptıkları sırada verdikleri pozu eş zamanlı olarak sosyal medya hesaplarında paylaştı.

YENGENİZ OLUR

Bir takipçisi “Abi bu sefer yenge desek kızmazsın herhalde?” diye sordu. Erdal Kaya da şu yanıtı verip aşkını itiraf etti: “İlk defa onay veriyorum bu muhabbete. Şu ana kadar hiç yengeniz olmadı, ta ki bugüne kadar, şimdi diyebilirsiniz.”

GÖÇMEN OLARAK GİTTİ 10 YOL POLİSLİK YAPTI

ABD’de 10 yıl süreyle polislik yapan ve şu an 40 yaşında olan Erdal Kaya, Adanalı ve polis babasının görevi nedeniyle çocukluğunu farklı illerde geçirip, 20 yaşında ABD’ye göç etti.

Polisliğe ilk defa 2007 yılında başvurdu. Üç başvurusu reddedildikten sonra 2011’de hedefine ulaştı.

10 yıllık meslek hayatının önemli bir bölümünü şehir, eyalet polisi olarak son iki yılını ise FBI’da görevli olarak sürdürdü.

Şu an ise ABD’de de özel sektörde danışmanlık yaparak ve taktik silah atış eğitmenliği vererek hayatına devam ediyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x