Oğlunu ve karısını öldürüp tarlasına gömdü! Cenazeler Adli Tıp Kurumu’ndan alındı

İstanbul’da yaşayan emekli polis Cengiz Bedir ile boşanma aşamasında olan ve oğlu Tarık Bedir ile birlikte yaşayan Zeynep Bedir ve oğlundan bir süredir haber alamayan yakınları polise kayıp başvurusunda bulundu. Polis, kayıp anne ile oğlunun bulunması için başlattığı çalışma kapsamında; boşanma ve aş amasında olduğu ve hakkında uzaklaştırma kararı bulunan Cengiz Bedir’i teknik ve fiziki takibe aldı.

Bedir’in, Kırklareli’nin Çeşmeköy’de evi ve tarlası bulunduğunu ve zaman zaman köye gidip geldiğini belirleyen polis, Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı ile ortak çalışma başlattı. Ekiplerin yaptığı çalışmada, Bedir’in cuma akşam saatlerinde otomobiliyle köye geldiği ve hava karardıktan sonra tarlasının bulunduğu alana gidip geldiği tespit edildi.

Yağmur nedeniyle araçların girip çıkmakta zorlandığı araziye gittiği belirlenen Bedir, gittiği İstanbul’da polis tarafından gözaltına alındı. Bedir’in eşi ve oğlunu silahla öldürdükten sonra Kırklareli’nin Çeşmeköy’deki tarlasına gömdüğünü itiraf ettiği öğrenildi. Jandarma ve polis ekipleri, bugün yaptığı çalışmada Zeynep Bedir ile oğlu Tarık Bedir’in cansız bedenini gömülü olduğu tarladan çıkardı.

Anne ile oğlunun cenazesi, bugün, yakınları tarafından Adli Tıp Kurumu’ndan alındı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x